Hotline
+905425836764

Hakkımızda

TEKNOERS Bilişim -  WEB Tasarım - Toplu SMS
Merhaba; Ben İlhan ERSÖZ 1982 Karabük Doğumluyum Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi   Turizm ve Otelcilik Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Lisans eğitimi aldım. TEKNOERS Bilişim olarak   2015 yılında Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimiz bizim en yakın dostlarımız ve çalışma arkadaşlarımız olmuştur.
TEKNOERS Bilişim  Web Tasarım  Toplu SMS hizmetlerimiz ağırlıklı olarak Web Tasarım ,Google Adwords, Logo tasarımı, E-   Katalog oluşturma, Toplu Sms Paketleri, Seo Hizmetleri, Firma Rehberi, Özel Halk Otobüslerinde kullanılmak üzere LCD Ekran ve Dış Kaplama Reklam alanlarını kapsamaktadır.

TEKNOERS Web Tasarım olarak uzman yazılımcılardan oluşan güçlü teknik kadromuz ile dinamik ve güvenilir bir takım ruhu anlayışında; müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatları kaliteli ve çağdaş web tasarımlarımıza yansıtmaktayız ve bugüne kadar yaptığımız yüzlerce profesyonel web sitesi ile gurur duymaktayız.

Müşterilerimize yapmış oldukları işe en uygun ürün ve hizmet modellemeleri seçerek hazırlanan şablon ve tematik yazılımlarla ticari faaliyetlerini şekillendirecek tasarımlar yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin web tasarımlarını mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde dizayn etmekteyiz. Tasarımını yaptığımız web sitelerini güncel program uygulamalarımızla sürekli yenilenen bir şekilde dinamik ve mobil uyumlu hale getiriyoruz.  Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi bildiriyor ve geleceğe hep birlikte güvenle bakabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
X